us_flag

YSLAB Interactive

Innowacyjne rozwiązania dla branżyDeweloperskiej

Touch

Pokaż swojemu klientowi jak będzie wyglądało jego mieszkanie, za pomocą interaktywnej prezentacji inwestycji! Użyj aplikacji TOUCH, aby mógł zobaczyć wnętrze lokalu, widok z okna, a także zwiedzić okolicę.

Łatwa obsługa

Interfejs aplikacji został zaprojektowany w intuicyjny sposób, aby już przy pierwszym kontakcie zapewnić wygodę w jej użytkowaniu. Prezenter 3D poprowadzi Twojego klienta obrazując mu inwestycę.

Określanie potrzeb

Wybór mieszkania nigdy nie był tak prosty! W aplikacji klient wyszukuje inwestycję według swoich preferencji. Dzięki funkcjonalności filtrowania, znajdzie swoje wymarzone lokum.

Zastosowanie

Jedna aplikacja, wiele możliwości.

Biuro sprzedaży

Zaprezentuj nieruchomość klientom w swoim biurze. Pokaż wszystkie zalety ich przyszłej inwestycji w prosty i efektowny sposób, dzięki aplikacji TOUCH.

Targi

Twoje stoisko na targach stanie się najczęściej odwiedzanym miejscem dzięki naszemu prezenterowi 3D, który w realistyczny sposób odzwierciedla inwestycje.

Konferencje

TOUCH to również wygodna i niezbędna aplikacja przy prowadzeniu konferencji. Dzięki swoim możliwościom oszczędza Twój czas, a jej funkcjonalność prezentacji pozwoli Ci prowadzić skuteczne rozmowy handlowe.

Ekrany dla doradców

Twoi doradcy dzięki małym i wygodnym ekranom, z aplikacją TOUCH, będą mieli możliwość prezentacji lokali klientom w biurze. Jest to niezwykle pomocne przy prowadzeniu rozmów o inwestycjach.

Duże ekrany dotykowe

Interaktywne ekrany dotykowe stanowią obecnie lubiane przez użytkowników nośniki informacji. Dla Ciebie będzie to dosknała forma prezentacji, która przyczyni się do wzrostu sprzedaży Twoich lokali.

Vector Smart Object
Vector Smart Object
Widok inwestycji w 3D
Nieruchomości przedstawione w aplikacji Touch są modelami 3D, dzięki czemu idealnie odzwierciedlają wygląd budynków. Zaawansowana technologicznie grafika pozwala osiągnąć fotorealistyczny efekt.
Zmiana pory dnia
Aplikacja TOUCH umożliwia podgląd nieruchomości o każdej porze dnia i nocy. Dzięki temu rozwiązaniu dokładnie sprawdzisz nasłonecznienie i oświetlenie budynku.
Wyszukiwarka mieszkań
Z aplikacją Touch wybierzesz idealne parametry mieszkania, dzięki funcjonalnej fitracji, a następnie obejrzysz proponowane nieruchomości.
Galeria zdjęć
Osobom, dla których podgląd 3D to za mało, oferujemy również możliwość obejrzenia zdjęć nieruchomości. Zarówno wnętrz jak i okolicy.
Ciekawe miejsca w okolicy
Aplikacja wyposażona jest w aktualną mapę z okolicznymi sklepami i placówkami, co pozwala natychmiast zobaczyć, czy lokalizacja mieszkania jest komfortowa. Opcja sprawdzenia trasy dojazdu pozwoli klientowi zorientować się w odległości od wybranych punktów.
Mieszkania w 3D
TOUCH posiada możliwość wymodelowania wszystkich mieszkań w inwestycji, co daje klientowi lepsze wyobrażenie tego jak jego przyszłe lokum będzie wyglądało. Umeblowane mieszkanie wygląda przytulnie i prezentuje się znacznie lepiej niż tradycyjne plany PDF.
Integracja z bazą danych
Mieszkania wyświetlane w aplikacji są automatycznie pobierane z bazy danych (CRMa) klienta. Ich dostępność aktualizowana jest na bieżąco, dzięki sprawnej integracji.
Statystyki aplikacji
Dzięki statystykom dowiesz się, które mieszkania klienci oglądali najczęściej oraz które plany PDF zostały wysłane do nich e-mailem. Dla Twojej wygody możemy zintegrować zbieranie leadów z dowolnym CRMem.
3D Move
Wirtualna rzeczywistość
3D Move

Możesz przejść się po mieszkaniu i obejrzeć każdy detal. Zupełnie tak, jakbyś tam był! Wystarczy założyć specjalne okulary, a w kilka sekund przeniesiesz się do wirtualnej rzeczywistości!

Web
Strony które sprzedają
Web

Zrealizowaliśmy ponad 20 projektów dla różnych deweloperów, dlatego doskonale rozumiemy tę branżę, a także znamy jej rynek oraz potrzeby. Wiemy też, jak zaprojektować stronę www, aby przyczyniła się do sprzedaży lokali i promocji inwestycji.

Extend
Animowane obiekty 3D
Extend

Teraz wszystkie drukowane materiały możesz przekształcić w animowane obiekty 3D. Nie zwiększy to kosztów wydruku, a da Ci dodatkowe możliwości interaktywne. Dzięki Extend to bardzo proste.

Dziękujemy
Wyślij zapytanie
YSLAB Interactive
  • #design
  • #interactive
  • #rwd
  • #cms